Масаж рук, масаж ніг

Одного разу великого Лао-цзи запитали: «Що приведе Вас до істинного пізнання системи буття?» На що мудрий мислитель відповів: «Ноги… Я маю можливість ясного розуму, поки моїх ніг легко і комфортно…» Є над чим замислитися, чи неправда?
Масаж рук, масаж ніг – дивовижні прийоми впливу на організм. Масаж рук і масаж ніг – рятівні процедури для захисту від стресів. Масаж рук і масаж ніг прекрасно знімають напругу і тонізують шкіру.
Мало хто знає, що на долонях і стопах розташоване більш 120 активних точок і рефлекторних зон, пов’язаних з внутрішніми органами і системами. Згідно східній медицині, масаж масаж стоп і кистей рук можуть допомогти позбутися від 367 захворювань. Перевірений факт: масаж кистей рук позбавляє від втоми, відновлює енергію; інтенсивний масаж ступень дозволяє позбутися від запорів, масаж ступень і великого пальця швидко і ефективно дозволяє справитися з головним болем різної етіології (походження). Так чи інакше, масаж кистей рук і масаж ступень сьогодні вважаються найбільш дієвими методами лікування без застосування лікарських препаратів.
Взагалі, масаж стоп для представниць слабкої статі дуже важливий і необхідний. Жінки у всі часи були жертвами – жертвами моди. Їх ніжки заганяли в тісне взуття, диктували правила носіння каблуків, незручних платформ і шпильок. «Чим вище, тим краще!» Але що з цього приводу думають ортопеди?
Носіння високого каблука (від 7-10 см) згубно позначається на стані хребта і ніг. Безумовно, заборонити жінкам шпильки неможливо! Тому фахівці рекомендують обмежити перебування на високих підборах, а точніше, не бігати в них цілими днями, чергувати високий каблук з плоскою підошвою або танкеткою і регулярно робити масаж ніжок.
Для тих, хто любить експериментувати з взуттям, масаж стоп – це панацея від п’яткових шпор. Масаж стоп дозволяє запобігти розвитку артритів і варикозу.
Правильний масаж ніг вам забезпечить масажист в імідж-студії «Magic Style». Так само Вашій увазі пропонується загальний класичний масаж, розслабляючий масаж, антицелюллитный масаж та інші. Всі види масажу допоможуть зняти стрес, відновити здоров’я і зробити фігуру ідеальною.
Ціни на всі види масажу ви знайдете в нашому прайсі.