Контакти

Режим роботи:

цілодобово і без вихідних!

Чому варто вибирати «Боділюкс»

Спа салон «Боділюкс» володіє блискучою репутацією і є одним з кращих центрів оздоровчо і відновного масажу в СПб. Стереотип про еротичний масажу, як інтимпослуги, не більше, ніж чутки. Ми пропонуємо своїм клієнтам перевірені відновлювальні програми цього https://afrodita-massage.vn.ua/ еротичного масажу, професійних співробітників і чудовий рівень обслуговування. А також цілком прийнятні ціни.

Замовляйте сеанс еротичного масажу прямо зараз

Белое перо над оголенным телом девушкиВся інформація про послуги, що надаються розміщена на сайті, але також ви можете проконсультуватися щодо вибору кращого для вас варіанти. У нас сеанс класичного еротичного масажу триває 60 хв. Також, зверніть увагу, що у нас регулярно з’являються знижки. На еротичний масаж супер акція діє по суботах. День акції і її зміст змінюються, тому слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. Еротичний масаж для чоловіків, які проживають в Києві, рекомендується тим пацієнтам, які бажають поліпшити або відновити чоловічу силу. Комплексні процедури і застосування східних технік, розроблені спеціально для сильних і активних наших клієнтів, відродять колишній потенціал і омолодять їх як зовні, так і внутрішньо, а також подарують відмінний настрій.

Ми розробили спеціальні програми послуги мануальної терапії і для жінок, які, як і чоловіки, мають потребу в процедурах по релаксації і омолоджування шкіри. Наші красиві і молоді дівчатамасажистки професійно виконують свою роботу, здатні розслабити нашого відвідувача і знайти на його тілі ті місця, які вимагають дотику ніжних рук. До того ж інтимна атмосфера і невимушена бесіда сприяє розкутості і повному розслабленню.

Салон еротичного масажу «Боділюкс» пропонує для наших відвідувачів гнучку систему знижок, а також оформлення сертифікатів на надання СПА послуг на території нашого центру. Ми вважаємо, що подарункові сертифікати або карти, оформлені в нашому салоні, це один з найкращих подарунків для чоловіків і жінок. Більш детальна інформація про розцінки і переліку послуг розміщена у нас на сайті.